26 жовтня
Завантажити ще

Мати Антона Полякова звернулася до українців, стоячи біля могили сина

Мати Антона Полякова звернулася до українців, стоячи біля могили сина
Фото: екранне відео

Мати померлого депутата Антона Полякова записала емоційне відеозвернення біля могили сина, в якому подякувала українцям за підтримку. Відео 12 жовтня була опубліковане на особистій сторінці Полякова в фейсбуці

- Вчора ми поховали нашого улюбленого синочка Антона. Хочу сказати велике спасибі всім добрим людям за щире співчуття нашому горю, - вимовляє на відео мама покійного.

- Сім'я народного депутата України Антона Полякова дякує всім, хто підтримав їх у складній ситуації. Вічна і світла пам'ять Антону Полякову, - йдеться в замітці під відео.

Раніше Артем Шевченко заявив, що в організмі померлого депутата було виявлено метадон. Поліція, як повідомлялося раніше, розглядає дві версії - депутат отруївся сам або його хтось свідомо отруїв. Антону Полякову було 33 роки.

Після прощання з Антоном Поляковим 11 жовтня в центрі Чернігова, його поховали на кладовищі "Яцево". На церемонію прощання приїхали кілька депутатів, в тому числі ексспікер Дмитро Разумков. На кладовищі з парламентаріїв поїхала тільки Анна Скороход, якій приписують роман з Поляковим. Під час церемонії прощання (ще до кладовища) стався невеликий інцидент між Скороход та сім'єю Полякова. Вдова політика запитала Анну, як вона посміла прийти на прощання, а мама Антона прибрала з кришки труни букет, який принесла Скороход.

Історія питання

Антона Полякова в несвідомому стані виявили патрульні близько 3 години ночі 8 жовтня в Києві, зупинивши таксі за порушення правил дорожнього руху. Водій розповів, що підібрав пасажира за кілька хвилин до зупинки, і що відразу після посадки в авто його почало нудити. Депутата намагалися відкачати, але марно - він помер.

Відомо, що до цього Поляков випивав після сімейної сварки в компанії помічника депутата Анни Скороход - Руслана Джамбулатова. Офіційною причиною смерті названа гостра коронарна недостатність. Результати експертизи тіла показали, що в крові Полякова були сліди метадону і близько 1 проміле алкоголю. Як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, буде встановлюватися поліцією "після глибоких досліджень". Також відомо, що таксист, в машині якого знайшли депутата перед смертю, дав неправдиві свідчення, а поліції вдалося з'ясувати, що того вечора Поляков контактував з трьома людьми.