Завантажити ще

Мама 4-річної Аліси з Маріуполя зателефонувала дочці з полону РФ

Мама 4-річної Аліси з Маріуполя зателефонувала дочці з полону РФ

Маленька жителька Маріуполя Аліса, яка у свої 4 роки пережила не тільки бомбардування  улюбленого міста російськими військовими, але й була розлучена ними з мамою, зіткнулася з новим випробуванням.  Мама Аліси вийшла на зв'язок, але її поведінка була «дивною та не властивою», повідомила заступник голови обласної державної адміністрації  Злата Некрасова.

- Мама Аліси зателефонувала своїй мамі, розмова була досить дивною та не властива їй. Вона плуталась у тому, скільки Алісі років, питала у мами вулицю, де вона буде жити з дитиною, казала, що їй добре там, де вона зараз знаходиться, і щоб дитину привезли їй назад, - розповіла Некрасова.

За її словами, другий дзвінок жінки був по відео.

- Очі бігають, відеодзвінок на фоні білої стіни та зовсім не зв’язна річ. Хочу нагадати, що при «фільтрації» Вікторія (мама Аліси) їхала в одному автобусі з іншими людьми з «Азовсталі», та їхала вона на підконтрольну Україні територію, говорила вона про це відкрито. І коли їй сказали, що далі її не пустять через те, що вона є медичним працівником при військовому госпіталі, вона передала дитину сторонній людині та молила, щоб Алісу довезли до Запоріжжя, - додала Некрасова.

Вона підкреслила, що 13 травня бабуся Аліси дасть інтерв’ю та детально розкаже, що трапилося.

Аліса стала відомою на весь світ після того, як телеграм-канал полку «Азов» опублікував відео, що записано мамою дівчинки у бомбосховищі. На ньому дівчинка каже, що хоче евакуюватися, бо живе у підвалі.  

З часом дівчинку вдалося вивезти з Маріуполя. Російські загарбники пропустили дівчинку, але розлучили її з мамою – військовим медиком. Жінку відправили до фільтраційного табору так званої «ДНР».