Завантажити ще

Ховати Антона Полякова на кладовищі з депутатів приїхала тільки Ганна Скороход

Ховати Антона Полякова на кладовищі з депутатів приїхала тільки Ганна Скороход
Фото: t.me \Павловські вісті

Депутат Антон Поляков, який помер при не до кінця з'ясованих обставин вночі 8 жовтня, після церемонії прощання похований в Чернігові на кладовищі Яцево. Про це 11 жовтня повідомляє телеграм-канал Pavlovsky News.

Після прощання з Антоном Поляковим в центрі Чернігова, де було кілька депутатів, в тому числі і ексспікер Дмитро Разумков, на кладовище "Яцево" політичний істеблішмент вже не поїхав, повідомляє журналіст телеграм-каналу.

З народних обранців на панахиді та похоронах на кладовищі була присутня тільки Анна Скороход - незважаючи на інцидент з удовою Полякова, який стався під час прощання. Полякова поховали недалеко від могил атошників.

Антон Поляков помер під час поїздки в таксі вночі 8 жовтня, до цього він випивав після сімейної сварки в компанії помічника депутата Анни Скороход. Офіційною причиною смерті названа гостра коронарна недостатність. Результати експертизи тіла показали, що в крові Полякова були сліди метадону і близько 1 проміле алкоголю. Як це могло безпосередньо вплинути на смерть потерпілого, буде встановлюватися поліцією "після глибоких досліджень".

Полякову приписували роман зі Скороход. Вранці, дізнавшись про його смерть, Анна втратила свідомість у Верховній Раді. Згідно з декларацією, поданою в 2021 році, Антон Поляков був одружений на Галині Полякової, у нього залишилося дві доньки: Златослава і Єва. Анна Скороход теж одружена, у неї є син, що народився в лютому 2020 го.