18 сiчня
Завантажити ще

Габріеллу Яцкович, яка загадково зникла в Ужгороді, знайшли мертвою з пакетом на голові.

Габріеллу Яцкович, яка загадково зникла в Ужгороді, знайшли мертвою з пакетом на голові.
Фото: zakarpattya.net.ua

36-річну Габріеллу Яцкович, яка зникла майже два тижні тому, знайшли з пакетом на голові на горищі будинку її нещодавно померлої матері. Як пише « Закапаття онлайн », за попередніми даними, загиблу могли задушити.

Зв'язок із Яцковичем зник першого січня. Жінка зникла, залишивши вдома без нагляду собаку та не вийшовши на роботу. При цьому всі знайомі стверджували, що Габріелла була дуже відповідальною. Яцкович почали шукати через соцмереж.

Незабаром з її телефону почали надходити повідомлення, в яких стверджувалося, що Габріелла нібито поїхала до Єгипту. При цьому як "доказ" її друзям надсилалися фотографії з "відпочинку", завантажені раніше в Мережі.

Останній контакт із телефону вбитої був зафіксований поблизу міста Виноградів Берегівського району Закарпатської області.

- Метою (зловмисника. – Ред.) було відтягнути виявлення факту вбивства, ймовірно, щоб на час, коли приховане стане явним, за терміном давності було стерте відео з камер зовнішнього спостереження у прилеглих об'єктах. Тобто цілком можливо, йдеться про людину, причетну до кримінальних сфер, — зазначили у виданні.

Яцкович раніше жила на орендованій квартирі, а вказаний будинок повинен був перейти їй у спадок після смерті матері.

Раніше в Маріуполі в підсобному приміщенні, що неекспуатується, виявили тіла трьох чоловіків. У місцевих ЗМІ припустили, що один із них - неповнолітній Микита, який зник увечері першого січня.