4 липня
Завантажити ще

Директор Рівненської АЕС про сина, який убив жінку: Доведуть провину – сидітиме

Директор Рівненської АЕС про сина, який убив жінку: Доведуть провину – сидітиме
Фото: volynonline.com

Директор Рівненської АЕС прокоментував побиття жінок на Білому озері, до якого причетний його 36-річний син. За словами Павла Павлишина, син  - доросла людина, і якщо його провину доведуть – понесе покарання згідно законом.

- Є подія, яка викликала досить сильний резонанс як у нашому місті, так і в області. Ця подія пов'язана з моєю сім'єю, моїм старшим сином. У суботу стався інцидент на Білому озері. Після цього інциденту одна з постраждалих потрапила до лікарні. На жаль, вчора вранці вона померла… Мій син - доросла людина. Йому вже 36 років. Має свою сім'ю. Жодного втручання з мого боку в слідство не буде і не може бути, крім того, мій син понесе за законом України, якщо його провина буде встановлена, те покарання, яке потрібно понести, - сказав Павлишин.

У ГУНП Рівненської області повідомили, що 64-річна жителька міста Вараш потрапила до місцевої лікарні через побиття на території однієї з баз відпочинку у селі Рудка Вараського району.  Зі слів потерпілої, це вчинив  мешканець Вараша.  

- Під час розтину тіла судмедексперти виявили набряк головного мозку, внутрішню черепно-мозкову травму з крововиливами під оболонку головного мозку, - підкреслили у поліції.

Також зазначили, що за результатами судово-медичної експертизи вирішуватиметься питання щодо остаточної правової кваліфікації події.

За даними "Українських новин", жінку побив син директора Рівненської АЕС Євген Павлишин. Інцидент трапився на базі відпочинку на Білому озері, куди жінка з дочкою приїхали на відпочинок. За словами дочки потерпілої Олександри Гончар, інцидент стався через зауваження.

- Чоловік справляв свої природні потреби під дверима будинку, в якому мама гостювала, а на зауваження літньої жінки відповів грубою силою зі словами: "Ти що, не знаєш хто я!?" Після того, як жінка похилого віку впала від удару на землю, "герой "продовжив завдавати ударів ногами. Але цього йому було мало, і він доклав своєї фізичної сили і до дочки, яка хотіла заступитися за маму, - повідомила жінка.

Також Гончар повідомила, що звернулася до поліції із відповідною заявою.