Завантажити ще

Активістка, яка облила "кров'ю" посла Росії, поскаржилася на переслідування та погрози

Активістка, яка облила
Фото: скриншот t.me/D7_channel

Українка, яка під час покладання квітів радянському солдатові облила фарбою російського посла, розповіла, що наразі отримує безліч загроз. Росіяни буквально переслідують дівчину. Про це українська активістка Ірина Земляна розповіла в ефірі 24 канали.

Активістка зазначила, що польські поліцейські всі розуміли і дуже дружелюбно поводилися під час затримання активістів. А ось росіяни почали ставитись дуже агресивно.

Ірина розповіла, що їй почали загрожувати росіяни, які живуть у Німеччині. Оскільки росіян у Польщі досить мало, то писали здебільшого з інших країн. Вони "обіцяють приїхати розібратися" з українкою.

- Ми плануємо і подальші акції,  цього тижня та наступного. Важливу інформацію ми публікуємо на "Євромайдан. Варшава". Кількість людей, яка приходить на наші акції, лише зростає. Але я особисто не зможу поки що брати участь у мітингах, адже росіяни оголосили на мене полювання, – каже активістка.

9 травня посла Росії у Польщі Сергія Андрєєва облили червоною фарбою під час спроби покласти квіти на цвинтарі радянських солдатів у Варшаві у День Перемоги. Навколо дипломата зібралися десятки людей, які скандували "фашисти" та "слава ЗСУ".