Завантажити ще

Справа ексголови АРМА: оголошений у розшук Довбенко заявив, що не ховається від слідства

Справа ексголови АРМА: оголошений у розшук Довбенко заявив, що не ховається від слідства

Підозрюваний у справі про махінації з заарештованим майном Андрій Довбенко відреагував на оголошення його у розшук детективами Національного антикорупційного бюро. Юрист заявив у своєму фейсбуці, що перебуває на зв'язку зі слідчими.

- Зі ЗМІ з подивом дізнався, що мене розшукує НАБУ. Навіщо мене розшукувати, якщо я на зв'язку зі слідством - мені невідомо. Я проживаю за кордоном, куди поїхав ще до війни, бо маю право постійного проживання, – написав Довбенко.

Юрист стверджує, що жодних документів від слідства не отримував і не має поняття, у чому його звинувачують. За його словами, ховатися він не планує і готовий співпрацювати з силовиками.

- Навіть приблизно не розумію, в чому мене звинувачують… Мої адвокати вступили в офіційну комунікацію з НАБУ та чекають на отримання всіх документів. Переховуватися від слідства не планую, готовий співпрацювати та здійснювати всі дії щодо захисту, - наголосив він.

Наприкінці грудня НАБУ повідомило заочно про підозру організатору розтрати заарештованого та переданого в управління АРМА майна вартістю понад 485 млн грн юристу Андрію Довбенку. Раніше підозри було вручено ексголові АРМА Антону Янчуку та іншим фігурантам у справі. 3 січня НАБУ оголосило Довбенка у розшук.

За версією слідства, АРМА отримувала в управління майно під приводом виконання рішень суду – чиновники готували для цього відповідні обґрунтування. Надалі майно оцінювала компанія-учасник схеми за суттєво заниженою вартістю, після чого його виставляли на торги ДП «СЕТАМ». Силовики стверджують, що учасники схеми організовували торги таким чином, щоб забезпечити перемогу наперед визначеної приватної компанії.

Новини по темі: Розшук НАБУ АРМА