30 червня
Завантажити ще

ЗСУ знову вдарили по Зміїному, знищивши ще один ЗРК "Панцир"

 ЗСУ знову вдарили по Зміїному, знищивши ще один ЗРК
Фото: MAXAR

Протягом 22 червня бійці ЗСУ  вразили на острові Зміїному ще один ворожий зенітний ракетно-гарматний комплекс "Панцир-С1". Як розповіли у оперативному командуванні «Південь», крім цього на півдні ЗСУ вивели з ладу самохідну гаубицю "Мста-С", зенітну установку, кілька одиниць автомобільної техніки.

Внаслідок точних ударів також на Херсонщині уражені два склади боєприпасів. Усього ж за день убито близько 20 російських солдатів та офіцерів.

Попередній удар по острову Зміїному ЗСУ завдали 21 червня. Тоді військові також попали у зенітно-ракетний комплекс "Панцир С1". Крім того, були знищені ворожа станція радіолокації та автомобільна техніка. 

За словами начальника Головного управління розвідки Міноборони України Кирила Буданова, українські військові атакуватимуть російські позиції на Зміїному до повної деокупації острова. На даний час там перебувають кілька ворожих підрозділів.

Острів Зміїний знаходиться на рівній відстані від румунського міста Суліна та українського Вилково. Єдиний населений пункт на острові - селище Біле, в якому живуть переважно військовослужбовці гарнізону. 

Новини по темі: Війна України з Росією