Завантажити ще

Шмигаль: Україна готова до опалювального сезону на 60%

Шмигаль: Україна готова до опалювального сезону на 60%
Фото: kmu.gov.ua

На шостому місяці повномасштабного російського вторгнення Україна готова до опалювального сезону на 60%. Про це заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

– Наразі всі області готові в середньому на 60%. Це відповідає плану підготовки, розробленому урядом. Прискорюватимемося в цьому напрямку, щоби стабільно пройти опалювальний сезон, — заявив Шмигаль.

Згідно з планом, до 15 жовтня на складах ТЕС та ТЕЦ має бути 2,5 мільйона тонн вугілля.

- Як повідомив міністр енергетики Герман Галущенко, зараз на складах ТЕС та ТЕЦ зберігається 1,8 млн тонн вугілля, і процес рухається згідно з графіком, - повідомив прем'єр.

Кабмін доручив до початку опалювального сезону накопичити щонайменше 19 млрд кубометрів газу в українських газосховищах та довести обсяги вугілля на складах ТЕС та ТЕЦ до 2 млн тонн.

Раніше міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишев заявив, що опалювальний сезон в Україні розпочнеться після 15 жовтня з урахуванням погодних умов. За його словами, на рівні уряду було ухвалено рішення не підвищувати тарифи на тепло. Цієї зими газ для населення коштуватиме 7 420 гривень за тисячу кубометрів.