Завантажити ще

Ремонтують дороги та будують об’їзди: на Чернігівщині відновлюють дорожню інфраструктуру

Ремонтують дороги та будують об’їзди: на Чернігівщині відновлюють дорожню інфраструктуру

Служба автомобільних доріг у Чернігівській області для відновлення автошляхів на пріоритетних напрямках руху за минулу добу вивела 68 одиниць техніки та задіяла 111 працівників. Про перебіг відновлювальних робіт у регіоні розповіли у пресслужбі Чернігівської ОДА.

«На трасі Р-67 Чернігів – Ніжин – Прилуки – Пирятин продовжувалося будівництво тимчасового об’їзду через один зі зруйнованих мостів у Ніжинському районі. Сьогодні тут вкладали щебінь. На інших ділянках цієї ж траси пневмоструменевим методом відремонтували 20 кв. метрів покриття та проводили фрезерування для подальшого ремонту», – розповідають в ОДА.

Також дорожники ремонтують трасу Р-69 Київ – Чернігів, на двох ділянках якої вже привели до ладу 608 кв. м покриття, а на іншій – вкладали щебенево-піщану суміш. Більше того, на трьох ділянках дороги Н-27 Чернігів – Грем’яч протягом дня відновили 407 кв. м покриття.

«Ямковий ремонт продовжували і на шляху М-02 Кіпті – Глухів – Бачівськ. Там опрацювали 472 кв. метри. На різних ділянках дороги М-01 Київ – Чернігів демонтували пошкоджені бар’єрні огородження, встановлювали нові, фрезерували покриття та проводили земляні роботи», – йдеться в повідомленні.

Також в ОДА розповіли і про відновлення газопостачання в Чернігові. За їх інформацією, у мікрорайоні Бобровиці, де через руйнування газорегулювального пункту 800 абонентів залишаються без газопостачання, експерти продовжують ремонтні роботи.

Нагадаємо, раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко розповів, що для кожного регіону розробляють унікальний план відновлення та розвитку, який буде базуватися на потребах кожного окремого населеного пункту.