Завантажити ще

Голова ОВА Гайдай: Луганський онкодиспансер переїжджає на Рівненщину

Голова ОВА Гайдай: Луганський онкодиспансер переїжджає на Рівненщину

Луганський обласний клінічний онкологічний диспансер відновить свою діяльність на Рівненщині, повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

«Наразі вирішується питання про виділення приміщень у медичних закладах Рівненської області та забезпечення онкодиспансера необхідним обладнанням», – сказав він.

За словами голови ОВА, тривають юридичні процедури, пов’язані зі зміною місця розташування підприємства та організацією його повноцінного функціонування у Рівненській області. До їх завершення консультації щодо надання допомоги фахівцями Луганського обласного онкологічного диспансеру можна отримати за номером: 099-221-72-90.

«Хворі на онкопатології потребують постійного медичного супроводу та консультацій свого лікаря. Тому фахівці диспансеру надавали спеціалізовану допомогу пацієнтам майже до моменту окупації міста Кремінна усіма можливими засобами комунікації. Крім того, багато з тих, хто перебуває на обліку з онкологією, були змушені переміститись до безпечних регіонів. Але консультувати їх виключно онлайн, без безпосереднього контакту, неправильно та й небезпечно», – зауважив медичний директор закладу Євген Хамчич.

У повідомленні Луганської ОВА йдеться також про те, що колектив обласного онкодиспансеру сподівається на підтримку волонтерських та гуманітарних організацій щодо забезпечення робочого процесу.

Нагадаємо, що раніше заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко анонсував реконструкцію київської лікарні Охматдит після завершення війни.