Завантажити ще

Зірка "Татусевих доньок" Ліза Арзамасова "познайомила" своїх підписників із сином

Зірка
Фото: instagram.com/liza_arzamasova/

Російська актриса Єлизавета Арзамасова та фігурист Ілля Авербух вперше показали свого тримісячного сина шанувальникам, опублікувавши в Інстаграмі зворушливий відеоролик із малюком.

- У таке гарне свято вирішили не ховатися. Радіємо самі і вас хочемо радувати цією посмішкою, що обеззброює. Будьте як діти... Вірю в те, що хороших людей на землі багато! І, знайомтеся, віч-на-віч, без прикриття смайликами та сердечками, - Лев Ілліч!, - написала актриса, опублікувавши знімок маленького сина.

Також Арзамасова зазначила, що її чоловік дуже зворушливо привітав із Днем сина маленького Лева та сина від першого шлюбу – Мартіна.

- Сьогодні Ілля зворушливо привітав синів із Днем сина! У Мартіна Авербуха є своя сторінка в Інстаграмі, а у Левушки поки що немає, а може, й не буде. Хто знає, раптом коли він виросте великим, всі ці наші мережеві спілкування стануть уже не актуальними?, - підкреслила артистка.

Про те, що актриса Єлизавета Арзамасова та фігурист Ілля Авербух стали батьками пари повідомила в середині серпня. У подружжя народився син, малюка назвали Левом. Для Арзамасової дитина стала первістком, а Авербух виховує 17-річного сина Мартіна від шлюбу із фігуристкою Іриною Лобачовою.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ліза Арзамасова (@liza_arzamasova)