19 сiчня
Завантажити ще

Зірка "Бідної Насті" Красилов втратив ролі через зайву вагу: Мене пам'ятають струнким хлопчиком

Зірка
Фото: instagram.com/petrkrasilov_art

Російський актор Петро Красилов розповів, що через набір зайвої ваги режисери перестали пропонувати йому ролі в кіно. Артист вважає, що це пов'язано з його амплуа у серіалах "Бідна Настя" та "Не родись вродливою".

- Просто колись давно, років п'ять тому, я був одним, тепер я інший. В мене інші габарити, інші форми. А пам'ятають мене тим маленьким хлопчиком, таким струнким. Мене особисто не лякає перехід з одного амплуа до іншого, мені це цікавіше. Але стереотипи є, і мене люблять таким, яким я був у серіалах "Бідна Настя" або "Не родись вродливою", - заявив Красилов під час передачі "Мій герой".

Що спричинило зміни у зовнішності - актор розповідати не став. Проте шанувальники артиста розділилися на два табори: одні написали, що Красилову треба почати працювати над собою та своєю зовнішністю, інші припустили, що актор погладшав на тлі розлучення з дружиною акторкою Іриною Шебеко.

44-річний Петро Красилов – Заслужений артист Росії. Кар'єру розпочинав у театрі "Російської Армії", грав у "Ленкомі", потім перейшов до Російського академічного молодіжного театру. У 2003 році вперше знявся в кіно - зіграв князя Михайла Рєпніна в серіалі "Бідна Настя". У 2005 році зіграв друга головного героя Андрія Жданова Романа Малиновського в серіалі "Не родись вродливою". З 2005 до 2021 року був одружений з актрисою Іриною Шебеко, у пари є дочка Олександра.

Фото: youtube.com/TV Center

Фото: youtube.com/TV Center

Фото: youtube.com/TV Center

Фото: youtube.com/TV Center

Новини по темі: артисти з РФ