Завантажити ще

Зірка фільму "Ніхто не хотів помирати" Регімантас Адомайтіс пішов з життя у віці 85 років

Зірка фільму
Фото: facebook.com/Регимантас-Адомайтис

Литовський та радянський актор Регімантас Адомайтіс, який зіграв роль Донатаса у фільмі "Ніхто не хотів помирати", пішов з життя після кількох років боротьби з раком. Йому було 85. Про смерть артиста повідомив портал LRT (Литовське радіо та телебачення).

Важку недугу акторові діагностували у 2020 році. Він переніс кілька операцій, пройшов низку курсів хіміотерапії, а потім закінчив лікування та поклався на долю. Останнім часом актору важко було пересуватися, хвороба дала ускладнення на ноги. Адомайтіс скаржився, що йому нудно не працювати і сидіти вдома без улюбленої професії.

Співчуття сім'ї актора висловив Президент Литви Гітанас Науседа, зазначивши, що Адомайтіс під час зустрічі розповів йому про нову мрію – стати режисером.

Фото: facebook.com/Регимантас-Адомайтис-105175311166965

Фото: facebook.com/Регимантас-Адомайтис-105175311166965

- Регімантас Адомайтіс був справжнім символом відданості акторській майстерності. Своєю особистістю та діяльністю він охопив усю епоху литовської культури. Я захоплювався ним не лише як актором кіно, але й як актором театру, який разом із іншими зірками литовської сцени створив незабутні ролі. У нашій останній розмові Маестро натякнув, що хоче спробувати себе у ролі режисера. Дуже шкода, що цій мрії не судилося збутися. Я завжди пам'ятатиму його дивовижнийий, живий, юнацький тембр голосу, який піднімав настрій навіть у найпохмуріший день, - заявив Науседа.

Регімантас Адомайтіс у 1985 році був удостоєний звання народного артиста СРСР. Він понад 43 роки перебував у шлюбі з колегою, литовською актрисою Еугенією Байоріте. Жінка померла від важкої хвороби у 2011 році. У актора залишилося двоє синів та п'ятеро онуків. Найвідоміші фільми за його участю: "Ніхто не хотів помирати", "Почуття", "Багач, бідняк", "З життя відпочиваючих", "Трест, що луснув".

 

Новини по темі: Актори Втрати