27 березня
Завантажити ще

Вікторія Сміюха про кохання: Нарешті знайшов мене, хоча ми завжди були близько

Вікторія Сміюха про кохання: Нарешті знайшов мене, хоча ми завжди були близько
Фото: instagram.com/vikanablack.

Екс-солістка гурту "НеАнгели" Вікторія Смеюха натякнула, що відпочиває на Мальдівах із коханою людиною. У своєму Інстаграмі співачка написала про кохання.

- Я щаслива і задихаюся від кохання! Хочеться кричати на весь світ від емоцій, що переповнюють мене… Як я можу сказати, ні, звичайно. Моє січневе літо на Мальдівах після пристрастей по-італійськи – це небесний дар чи проведення?! Нарешті ти знайшов мене, хоча ми завжди були так близько й у всіх на очах. Мені б мовчати, але тепер я нічого не боюся, бо разом ми сила, і якби я не говорила, що хотіла, то... Перед старим Новим роком я хочу побажати всьому світові кохання! - Заявила Сміюха.

У коментарях фанати побажали Вікторії щастя, а також поцікавилися, чи вона не виходить заміж. Співачка на запитання передплатників поки що не відповіла.

Вікторії Сміюсі 36 років. Справжнє ім'я артистки – Катерина. Псевдонім Вікторія вигадав продюсер Юрій Нікітін. Зірка не поширюється на особисте життя. Екс-бойфренд змінив Вікторії незадовго до весілля, після чого вона неохоче відповідає на запитання журналістів про особисте життя.

Новини по темі: НеАнгели