Завантажити ще

Український продюсер Вадим Лисиця запропонував дозволити виступи артистів з РФ. Але з умовою

Український продюсер Вадим Лисиця запропонував дозволити виступи артистів з РФ. Але з умовою
Фото: facebook.com/vadimfoxx/

В Україні потрібно не забороняти виступи російських артистів, а дозволяти виступати, але при виконанні умови про перерахування коштів на українську армію. Таку пропозицію висловив відомий український продюсер Вадим Лисиця в ефірі телеканалу "Україна 24". На його думку, багато артистів пристануть на таку умову.

- У мене своя позиція з цього приводу, вона полягає в тому, що, звичайно, якось регулювати виступи російських артистів в Україні потрібно, і не забороняти, але поставити їм якісь такі умови, щоб вони, наприклад, виступаючи в Харкові, або в Києві, або в Запоріжжі, повинні були відраховувати якусь суму на українську армію, - пояснив Лисиця.

Щодо українських артистів, які їздять до РФ, продюсер зазначив, що це «досить складна ситуація», тому що таких не дуже багато.

- Потрібно теж зробити якийсь податок, щоб артист чітко розумів: якщо він поїхав до РФ і заробив там тисячу доларів то, скажімо, 300-500 доларів він віддає українській армії. Це нормально, - вважає продюсер.

Він також запропонував авторові петиції про заборону концертів артистів з РФ виступити з ініціативою відкриття нового фестивалю української пісні для виступу там вітчизняних артистів.

- Я проти будь-яких заборон, тому що, мені здається, наша країна встановила багато заборон, але створити нормальні відносини і нормальний мікроклімат в українській музичній індустрії вона не в змозі, багато наразі відбувається такого, що дуже негативно впливає на розвиток української музичної культури... Всі заборони, мені здається, ні до чого доброго не призведуть, - підсумував Лисиця.

Про що мова

Телеведучий Ігор Кондратюк створив на сайті президента петицію про заборону виступу російських артистів в Україні до повернення Криму і відновлення контролю над східними кордонами країни. Станом на 11 жовтня вона набрала необхідну кількість підписів. Тепер петицію направлять на розгляд президентові України Володимиру Зеленскому.-

Новини по темі: продюсер артисти з РФ