26 жовтня
Завантажити ще

У лікарні розповіли про стан зірки "Ширлі-мирлі" Валерія Гаркаліна

У лікарні розповіли про стан зірки
Фото: Борис Кучерявий.

Знаменитий російський актор Валерій Гаркалін, якого було госпіталізовано з COVID-19, продовжує перебувати в штучній комі, однак стало відомо, що інтенсивне лікування принесло перші позитивні результати. Про це 12 жовтня повідомляє КП.

- Поки про одужання говорити рано, але лікування дає свої плоди. Стан 67-річного Валерія Гаркаліна поступово поліпшується. У нього стабілізувався тиск, який раніше підтримувався препаратами, зараз їх скасували. Загальна температура тіла прийшла в норму. Стан штучної коми підтримується легкими препаратами. Напередодні артисту провели трахеостомію - було зроблено отвір в трахеї і введена дихальна трубка, - розповіли КП співрозмовники в російських органах охорони здоров'я.

Таким чином, Гаркалін зараз одночасно знаходиться і на ЕКМО, і на ШВЛ. Спочатку актор був підключений до ШВЛ через лицьову маску з трубкою в горло, однак такий метод може дратувати глотку і шкодити голосовим зв'язкам, а згодом, ускладнити відвикання організму від ШВЛ. Тому було вирішено зробити артисту трахеостомію і підключити до апарату ШВЛ через трубку в трахеї, що менше зашкодить здоров'ю. До моменту підключення до ЕКМО У актора на 85 відсотків було уражено праву легеню і на 75 відсотків - ліву, притому, що спочатку ступінь ураження легень при госпіталізації оцінювалася в 25%.

67-річний Валерій Гаркалін потрапив до московської COVID-лікарні 2 жовтня, 7 жовтня його перевели на апарат ШВЛ. Як розповіла ЗМІ дочка артиста Ніка Гаркаліна, Валерій Борисович прищепився російською вакциною КовіВак, але у нього не виробилися антитіла. Тоді він вакцинувався ще одним російським препаратом - Спутник-V. За словами дочки актора, у Гаркаліна серцева недостатність, через це, ймовірно, і погіршилося його самопочуття.

Актор і театральний педагог Валерій Гаркалін відомий глядачеві за фільмами "Ширлі-Мирлі", "Дітки напрокат", а також за серіалами "Будинок шкереберть" і "Моя прекрасна няня".

Раніше повідомлялося, що в оточенні Валерія Леонтьєва спростували чутки про те, що актор госпіталізований з коронавірусом.