19 сiчня
Завантажити ще

Співачка SHADU поїхала на перший за два роки екзотичний відпочинок: Це символ, що чоловік видужує

Співачка SHADU поїхала на перший за два роки екзотичний відпочинок: Це символ, що чоловік видужує
Фото: instagram.com

Блогер і співачка SHADU протягом двох останніх років була практично без відпочинку через інсульт і тривалу реабілітацію чоловіка. Весь цей час вони не наважувалися вирушити у відпустку. А тепер пара поїхала до Мексики.

- Ми майже два роки не мандрували, бо чоловік не міг літати далеко. Тому поїздка в Мексику була дуже довгоочікуваною, навіть вона для мене так символ, що все налагоджується і він одужує. Щодо відпустки, я люблю всілякі давнини, але Чичен-Іца перевершив усі мої очікування, - повідомила співачка.

Вона додала, що відвідала з чоловіком один із Сенотів – природний колодязь у підземній печері – незвичайний твір природи!

- Там досить холодна вода, але я все одно купалася! Після купання було почуття очищення та оновлення! Ну, чи це я сама собі вигадувала, – сказала артистка.

SHADU також зізналася, що новорічну ніч проспала та відпочила. Так, приїхавши на відпочинок 31 грудня, пара «ми нарешті побачила море, з радості перекуповувалась і перегрілася».

- Після пляжу я просто заснула! А коли треба було вставати та збиратися на вечірку, сил не було взагалі. І тут дилема – пересилити себе і наслідувати звичку? Чи послухати своє тіло та продовжити спати? Спершу шок! Як же я не святкуватиму? Вперше за 30 років! А потім я подивилася інакше на цю ситуацію!, – згадала артистка.

У результаті вона вирішила нікуди не йти, змила макіяж, одягла піжаму, випила о 22.30 келих шампанського і лягла спати. Вранці ж «прокинулася з почуттям щастя та свободи».

Співачка SHADU родом із Черкаської області. Справжнє ім'я Ксенія Шадурська. Вона лауреат "Чорноморських ігор", а також міжнародних конкурсів у Москві, Берліні, Празі та Кракові. До співочої кар'єри працювала режисером на українських телеканалах.

SHADU відпочила у Мексиці. Фото: www.instagram.com

SHADU відпочила у Мексиці. Фото: www.instagram.com

 

Новини по темі: Відпочинок Блогери блогер