Завантажити ще

Соліст гурту «Ласковый май» Юрій Шатунов помер у машині швидкої допомоги - інфаркт

Соліст гурту «Ласковый май» Юрій Шатунов помер у машині швидкої допомоги - інфаркт
Фото: instagram.com/yuriy_shatunov/

Соліст радянського гурту «Ласковый май» Юрій Шатунов помер у віці 48 років. Як повідомив його прес-секретар Аркадій Кудряшов, артист помер у автомобілі швидкої допомоги, яка приїхала на виклик. Директор артиста не уточнив, у якому місті було госпіталізовано Шатунова. Відомо, що останніми роками артист проживав у Німеччині.

За даними телеграм-каналу 112, напередодні  співак відпочивав зі своїм менеджером у Підмосков'ї. Йому стало погано, медики приїхали, але довезти до лікарні соліста «Ласкового мая» не встигли, він помер у машині швидкої допомоги. Причина смерті Шатунова - обширний інфаркт.

Юрий Шатунов в молодости. Фото: instagram.com/yuriy_shatunov/

Юрий Шатунов в молодости. Фото: instagram.com/yuriy_shatunov/

Юрій Шатунов був радянським та російським співаком. У 1986 році разом із Сергієм Кузнєцовим заснував групу "Ласковый май". Тоді йому було 13 років. Слава до хлопців прийшла після того, як їх помітив адміністратор гурту "Міраж" Андрій Разін. Після виходу з групи Шатунов розпочав сольну кар'єру. На своїх концертах він, зокрема, співав знамениті хіти колективу.

Найбільш відомі пісні Юрія Шатунова - "Белые розы", "Седая ночь", "Детство", "Письмо", "С днем рождения" та інші. Одружений із юристом Світланою. У пари дочка Естелла.

Новини по темі: Юрій Шатунов Втрати