Завантажити ще

Софія Ротару приїхала до рідного села і вперше з початку війни поділилася фото

Софія Ротару приїхала до рідного села і вперше з початку війни поділилася фото
Фото: sofiarotaru.official

Софія Ротару в день 75-річчя приїхала у село Маршинці Чернівецької області, де вона народилася та виросла. Співачка вперше з початку повномасштабного вторгнення поділилася особистим знімком в Інстаграм та закликала прихильників підтримати благодійний фонд, який допомагає дружинам та дітям українських військових. 

- Приїхала в місце сили! Тут я народилася, росла, пішла до школи. Тут я почала співати. Рідні Маршинці нагадали мені, як важливо не втратити почуття причетності до своєї Землі, відчувати зв'язок із тими, хто дав тобі життя, виховав та підтримував у твоїх починаннях. Я рідко пишу, але сьогодні маю два приводи. Мій Ювілей та дуже важливий День гуманітарної ініціативи, яку я підтримую з перших днів початку повномасштабної війни. "БОН бокс". Трохи незвичайна для мене роль, яка не звикла допомагати «на публіку», ще складніше мені просити про допомогу. Але саме цього дня, разом із Вашими теплими привітаннями та словами підтримки, якими Ви оточуєте мене вже багато років, хочу звернутися з проханням підтримати тих, кому зараз важко, хто справді потребує нашої допомоги, - написала Ротару.

Співачка закликала допомогти прихильників, "де б вони не знаходилися і якою б мовою не говорили".

- Сьогодні не час святкувати Ювілей, сьогодні я молюся, щоб, як завжди, за кілька тижнів після мого Дня народження, ми святкували День Незалежності України! Щоб якнайшвидше, замість повітряних тривог, у кожному будинку, у кожній родині, у кожному місті нашої прекрасної України звучали пісні про Любов та Світ! Ваша Софія Ротару , - написала співачка.

Софія Ротару рідко робить публічні заяви про війну. 24 лютого вона написала, що знаходиться в Києві і молиться за мир в Україні, де російські ракети вбивають мирних мешканців. В сторіз співачка час від часу викладає слова співчуття жертвам війни з Росією.