3 грудня
Завантажити ще

Слава Камінська зізналася, що справді била Віку з НеАнгелів на восьмому місяці вагітності

Слава Камінська зізналася, що справді била Віку з НеАнгелів на восьмому місяці вагітності
Фото: instagram.com/babaslavka

Українська співачка Вікторія Сміюха, відома як половинка дуету “НеАнгели”, не перебільшувала, коли розповідала в інтерв'ю про рукоприкладство з боку своєї колишньої колеги за дуетом Слави Камінської. Слава зізналася, що такі епізоди – принаймні один – справді мали місце. Про конфлікт, який переріс у рукоприкладство, екс-вокалістка "НеАнгелов" розповіла в інтерв'ю youtube-каналу "Слава", передає 25 листопада телеграм-канал " Культурна пральня ".

– Віка запізнилася на 40 хвилин. Я сиділа на неї чекала на восьмому місяці вагітності з ось таким животом. Їхати хрін знає куди. Я сказала: май повагу до мого стану. Вона відповіла: а що вагітність – хвороба? Я говорю, що ще раз таке скажеш - дам у гарбуз. Вона відповідає: це я тобі дам, бо я сильніший. Ну а далі я вже не пам'ятаю, у мене штора впала, – розповіла Слава, наголосивши, що спровокувала цю бійку саме Віка.

Камінська не приховує, що за 15 років у «НеАнгелах» бувало всяке, але винні у цьому обидві співачки. А зараз, на думку Слави, Віка все валить на неї, щоб пропіаритися. Від найближчих корпоративів, на яких замовники, як і раніше, хочуть бачити "НеАнгелів" разом, Камінська відмовилася, зазначивши, що більше на сцену з "цьою лицеміркою" не вийде.

У листопаді епопея зі з'ясування стосунків між учасницями "НеАнгелів" стартувала з того, що Віка Сміюха виклала піст, у якому розрізала торт із зображенням Слави. Цей подарунок їй зробили шанувальники. У посту Віка розповіла, що 15 років зазнавала знущання колеги по групі. У відповідь на це Слава написала, що так Віка "виражає свою подяку" і "вона розрізала не її, а любов та повагу до всіх своїх та її шанувальників". Пізніше Сміюха зазначила, що 15 років терпіла поведінку колеги через те, що дуже любила гурт та творчість. А Слава тим часом піднімала на неї руку, тягала за волосся, обзивала та ображала. Цим спогадам було присвячено кілька інтерв'ю Вікторії.

Український гурт "НеАнгели" існував з 2006 року до березня 2021-го. Після розпаду співачки розпочали сольну кар'єру. Відомі пісні: "Твоя", "Юро, прощай", "Сєрежа", "Роман".