Завантажити ще

Син Ілона Маска подав документи на зміну статі та прізвища

Син Ілона Маска подав документи на зміну статі та прізвища
Фото: Win McNamee/Getty Images

Син Ілона Маска, 18-річний Ксав'єр Маск, подав документи на зміну статі та імені. Підліток планує відмовитися від знаменитого прізвища, щоб розірвати будь-який зв'язок із батьком, і хоче, щоб його "визнали жінкою". Скріншоти його документів, подані в округ Лос-Анджелеса, напередодні з'явилися в Twitter, повідомив New York Post.

- Я вже давно не живу зі своїм біологічним батьком і не хочу бути якимось чином пов'язаним із ним, – зазначив у документах у якості причини хлопець.

Як пише Yahoo! Entertainment, Ксав'єр Маск написав заяву про зміну статі та прізвища у квітні. У майбутньому нащадок мільярдера має намір взяти ім'я Вівіан та прізвище матері Вілсон.

Ксав'єр – син Маска від першого шлюбу з письменницею Джастін Вілсон. Крім нього, мільярдер має ще шість спадкоємців: Гріффін, Кай, Саксон, Даміан, а також X AE A-XI і Exa Dark Sideræl, народжених у стосунках зі співачкою Граймс.

Маск двічі був одружений. Після розлучення з Вілсон бізнесмен був у шлюбі з дівчиною на ім'я Райлі. Пара розлучилася у 2016-му. З 2018-го по 2021 рік перебував у стосунках зі співачкою Граймс.

Новини по темі: Ілон Маск