Завантажити ще

Сергій Бабкін здивував схожістю із зіркою "Ігри в кальмара"

Сергій Бабкін здивував схожістю із зіркою
Фото: instagram.com/babkin_official

Український співак Сергій Бабкін порівняв себе з південнокорейським актором Лі Чон Чже. За його словами, він не зміг пройти повз коментарі шанувальників. Фотоколажі з Чон Чже він опублікував в Інстаграмі.

"У коментарях написали, що я схожий на актора з популярного серіалу "Гра в кальмара". А ви як вважаєте? Схожий? І як вам серіал? Хто дивився?" - написав артист.

У коментарях йому відповіли українські знаменитості. Гуморист Юрій Ткач зізнався, що через схожість знаменитостей "він не може нормально дивитися серіал", а співачка Наталка Карпа написала, що у Бабкіна та Чон Чже "щось схоже точно є".

Чи Чон Чже - південнокорейський актор, який зіграв головного героя Сон Кі Хуна в серіалі "Гра в кальмара", прем'єра якого відбулася на Netflix 17 вересня. Картина дуже швидко очолила топ-10 серіалів, які найбільше переглядаються, цієї стрімінгової платформи в 90 країнах. За сюжетом кінострічки головні герої погоджуються взяти участь у грі через фінансові проблеми. Умови досить прості: всі грають в дитячі ігри, тільки з одним «але» - той, хто програє або відмовляється грати, вмирає.

Новини по темі: Сергій Бабкін Серіали