29 червня
Завантажити ще

Російська Вікіпедія "поховала" Віталія Козловського: співак відповів на жарт

Російська Вікіпедія
Фото: instagram.com/vitaliy.kozlovskiy.info

Український співак Віталій Козловський заявив у соцмережах, що ось уже три дні як мертвий за версією російської "Вікіпедії". Артист опублікував у соцмережах скріншот сторінки сайту, де зазначено, що його не стало 18 червня внаслідок аварії поблизу Одеси, у Білгороді-Дністровському. На даний момент цю інформацію з сайту видалено.

- Я помер". Вже як 2 дні! За версією "Вікіпедії". Хоча вчора була ситуація, коли я був близький до цього, але все обійшлося, - зазначив Віталій в Instagram.

Цікаво, що в українській версії "Вікіпедії" інформація про артиста вказана без помилок. Хто таким чином вирішив пожартувати з виконавця - поки що невідомо.

Раніше в інтерв'ю "КП в Україні" Козловський зізнався, що не спілкується із сестрою та племінником із Росії, бо вони вірять у російську пропаганду.

- Думаю, татові сьогодні було б надзвичайно складно жити з його чесним ставленням до життя. Несправедливість його просто вбивала б. Думаю, він би це все просто не пережив. Його дочка і внук проживають у Москві, він би не зміг це сприймати нормально. І конфлікти були б. Я з ними сьогодні не спілкуюся. Перші десять днів ще намагався з ними говорити, пояснювати, але все марно. Багатьох взагалі прокляв і послав куди подалі. Мені кажуть, що так же не можна, ти ж собі так біду накличеш. А як сьогодні можна, коли прийшли до тебе додому і вбивають усіх? Коли це кажу, мене аж трусить, не можу себе стримувати. І не час себе стримувати. Говорю сьогодні так, як відчуваю і бачу, - наголосив артист.

Козловському 37 років. З 2016-го по 2017 рік артист перебував у стосунках з телеведучою та блогером Раміною Есхакзай. Після розриву Раміна заявила, що пара не мала сексу, а склалися суто платонічні стосунки. З чуток, наразі співак щасливий у стосунках зі своїм піар-директором Юлією Бакуменко. Проте артист не коментує цю інформацію.

На сайті було зазначено, що артиста не стало 18 червня внаслідок аварії у Білгород-Дністровському Фото: скріншот instagram.com/vitaliy.kozlovskiy.info

На сайті було зазначено, що артиста не стало 18 червня внаслідок аварії у Білгород-Дністровському Фото: скріншот instagram.com/vitaliy.kozlovskiy.info