26 сiчня
Завантажити ще

Постраждалу у пожежі Марину Хлєбнікову виписали з лікарні

Постраждалу у пожежі Марину Хлєбнікову виписали з лікарні
Фото: Instagram.com/marina_hlebnikova_official/

Російську співачку Марину Хлєбнікову, яка отримала опіки під час пожежі в московській квартирі, виписали з лікарні після двомісячного лікування. Про це артистка повідомила у своєму Інстаграмі.

– Я хочу поділитися з вами чудовою новиною. Сьогодні мій лікар дозволив мені виписатися, за умови, що я дотримуватимуся всіх його розпоряджень. Ви навіть не уявляєте, як я цьому рада, – повідомила Хлєбнікова.

Як зазначила співачка, після виписки їй доведеться пожити у друзів, оскільки її квартира зазнала пошкоджень після горіння.

- Додому повернутися поки не можу, тому поживу у друзів, які мені допомагали весь цей час і навіть організували збір коштів для відновлення моєї кварти, - наголосила вона.

Також артистка подякувала всім за підтримку протягом усіх нелегких для неї двох місяців. Окремо Хлєбнікова висловила подяку всім, хто підтримує її фінансово.

Про те, що 56-річна Марина Хлєбнікова потрапила до лікарні, стало відомо увечері, 18 листопада. Як з'ясувалося, у квартирі співачки сталася пожежа, внаслідок чого вона отримала серйозні опіки. Близько трьох тижнів Хлєбнікова перебувала в реанімації, а 9 грудня лікарі її перевели до звичайної палати.