18 сiчня
Завантажити ще

Померла вдова Андрія Мягкова – артистка Анастасія Вознесенська

Померла вдова Андрія Мягкова – артистка Анастасія Вознесенська
Фото: Кадр із фільму "Ви нам писали"

У Москві померла народна артистка Анастасія Вознесенська, вдова Андрія М'ягкова. З середини грудня вона хворіла на COVID-19, повідомив «Інтерфакс» з посиланням на МХТ імені Чехова.

У театрі уточнили, що інформація про час, місце прощання та похорон з'явиться пізніше.

Артистка майже на рік пережила свого чоловіка. Андрія М'ягкова не стало 18 лютого 2021 року. Зірка "Іронії долі" помер у своєму будинку у віці 82 років.

Анастасія Вознесенська народилася 27 липня 1943 року в Москві. У 1963-му вийшла заміж за свого однокурсника Андрія М'ягкова.

У 1965-му Вознесенська була прийнята до трупи театру "Сучасник". Після виходу з "Сучасника" Олега Єфремова перейшла слідом за ним до МХАТу, а після розколу театру в 1987 році залишилася з ним у театрі, який отримав назву МХТ ім. Чехова.

У кінематографі Вознесенська дебютувала у 1966 році. Стала відомою після виходу фільму "Майор Вихор". У кіно зіграла понад 20 ролей. Серед фільмів, у яких знімалася артистка, – «Гараж» (директор ринку Алла Кушакова), «Вокзал для двох» (чергова в «Інтуристі» Юля), «Аварія – дочка мента» (мама Валерії) та інші.

Новини по темі: Втрати