19 сiчня
Завантажити ще

Померла незмінна видавець Vogue UA та ексглавред "Натали" Олена Чернова

Померла незмінна видавець Vogue UA та ексглавред
Фото: mgukraine.com

Сьогодні, 12 січня, стало відомо, що внаслідок хвороби раптово пішла з життя незмінна видавець Vogue UA Олена Чернова. Про це повідомляє пресслужба медіагрупи "Україна".

- Висловлюємо глибокі співчуття рідним та близьким Олени Чернової. Вона була дивовижною, глибокою, мудрою людиною та видатним професіоналом. Олена зробила дуже багато знакових для української медіаіндустрії проектів, і найважливішим та найулюбленішим для неї був, без сумніву, Vogue UA. Олена Чернова створила та наповнила своєю творчою енергією цей проект, і ми їй щиро вдячні за все.

Ми, "Медіа Група Україна", зробимо все, що від нас залежить, щоб надати допомогу та підтримку сім'ї Олени. Сумуємо та пам'ятаємо. Світла пам'ять, - написав у некролозі Євген Бондаренко, СЕО "Медіа Груп України".

- Для команди Vogue UA Олена була винятковим наставником та другом. Вона не знала жодних перешкод на шляху до успіху, була відкрита до найнеймовірніших ідей та проектів, була здатна надихнути на, здавалося б, недосяжне. Завдяки її грамотному менеджменту українське видання Vogue стало одним із найяскравіших та найпрогресивніших у міжнародній сім'ї Vogue, - поділився Філіп Власов, головний редактор Vogue UA.

«Медіа Група Україна» висловлює співчуття рідним, близьким та колегам Олени. Інформацію про те, де і коли буде організована церемонія прощання, в медіагрупі повідомлять пізніше.

ДОВІДКА

Олена Чернова - видавець та медіаменеджер. Досвід роботи: у медіабізнесі з 1994 року. Обіймала посаду головного редактора «Натали» у період з 2000 до 2002 року. У 2002 році Олена разом із Володимиром Чеповим організувала видавництво «Караван Медіа». З січня 2008 року – керівник групи глянсових журналів в «Українському Медіа Холдингу». Гендиректор видавництва "Караван-медіа" ("Караван историй" Україна, "С тобой", "Академия", "Архидея").

Новини по темі: Втрати