2 грудня
Завантажити ще

Померла «королева весільних тортів» Сільвія Вайнсток

Померла «королева весільних тортів» Сільвія Вайнсток
Фото: instagram.com/sylviaweinstock/

Відомий американський кондитер Сільвія Вайнсток, яку називали «Королевою тортів», померла у своєму будинку у Требеку. Як повідомляється на інстаграм-сторінці Вайнсток, вона пішла з життя в оточенні люблячої сім'ї.

Сільвія пекла торти для багатьох знаменитостей. Серед них - Роберт Де Ніро, Софія Вергари, Опра Уінфрі, Кім Кардаш'ян, Біллі Джоела, Мерайі Кері, Майкл Дуглас та Кетрін Зета-Джонс. Останньою її клієнткою стала дочка Білла Гейтса Дженніфер, яка вийшла заміж у жовтні цього року, пише People.

Зазначається, що Сільвія особисто спекла та декорувала шестиярусний торт, прикрашений білими і рожевими трояндами. При цьому ще 2016-го року кондитер оголосила, що «йде у відставку» і тепер лише навчатиме молодих кондитерів.

Вайнсток довгий час працювала вчителькою і відкрила власну компанію з випікання та прикраси тортів у 50 років – після того як перехворіла на рак грудей. Була одружена з чоловіком на ім'я Бен. Він помер у 2018 році у 93 роки. Пара прожила разом 69 років та виховала трьох дочок.

Фото
Фото
24 Листопада09:22