Завантажити ще

Петиція Ігоря Кондратюка про заборону концертів російських артистів буде передана президентові

Петиція Ігоря Кондратюка про заборону концертів російських артистів буде передана президентові
Фото: facebook.com/kondratjukigor

Телеведучий Ігор Кондратюк повідомив, що його петиція про заборону концертів артистів з РФ буде передана на розгляд президентові Володимиру Зеленському. Електронний документ зібрав необхідні 25 тисяч голосів. Про це Кондратюк написав у Фейсбуці.

- Отже, 25 тис. голосів моя петиція зібрала. Чекаємо розгляду президентом Володимиром Зеленським. Подивимося, що легше: критикувати за "бізнес на крові" попередника або забороняти цей та інші злочинні бізнеси з агресором тим, кого ти привів у владу, - заявив телеведучий.

Електронну петицію на сайті президента України Ігор Кондратюк зареєстрував 21 вересня. Телеведучий звернувся з проханням повністю заборонити концертну діяльність артистів з Росії до повернення окупованого Криму і відновлення Україною контролю над своїми східними кордонами. У тексті документа він вказав, що російські артисти "своїм мовчанням" підтримують окупацію Криму і війну на Донбасі, а тому теж несуть відповідальність за дії своєї країни. Однак виступати в Україні зможуть тільки російські артисти, які "публічно виступили проти агресії з боку РФ".