2 грудня
Завантажити ще

Наталія Холоденко відповіла на чутки про чвари з Катериною Кухар

Наталія Холоденко відповіла на чутки про чвари з Катериною Кухар
Фото: instagram.com/kholodenkon

Український психолог Наталія Холоденко спростувала повідомлення у ЗМІ, що вона не спілкується з балериною Катериною Кухар, яка доводиться їй кумою. У своєму Інстаграмі Холоденко наголосила, що деякі журналісти спотворили її інтерв'ю для програми "Зірковий шлях".

- Сьогодні ми з Катериною Кухар дізналися зі ЗМІ, що посварилися та не спілкуємось. З цього можна посміятися, але мені хочеться, щоб те, як люди товаришують, спілкуються, разом долають труднощі, викликало не менше інтересу, ніж скандали. Особливо неприємно, що досить шановані інформаційні сайти публікують неперевірену інформацію, посилаючись на першоджерело (відеоінтерв'ю), яке навіть не прослухали, - заявила Холоденко.

Холоденко порадила журналістам писати про її дружбу із відомими людьми.

- Я жодного разу не зустріла в пресі інформацію про нашу дружбу та десятирічну співпрацю з Дмитром Карпачовим, про танці та дружбу з Дмитром Дікусаром, Олею Поляковою, нескінченне кохання з Ольгою Сумською, Оленою Шоптенко, спадкоємцями одного з найвідоміших ювелірних будинків світу Литою та Майклом Ашерамі, Дзідзьо, Теоною Контрідзе, десятками людей зі значимістю міжнародного рівня, – зазначила психолог.

У коментарі до посту Катерина Кухар порівняла те, що відбувається з російською передачею "Нехай говорять".

Історія питання

Наталія Холоденко дала інтерв'ю для програми " Зірковий шлях " на телеканалі "Україна". Після виходу програми низка ЗМІ з посиланням на її заяву у програмі заявила, що Холоденко перестала спілкуватися зі своїми кумами: актором Юрієм Ткачом та балериною Катериною Кухар.