Завантажити ще

Моторошний будинок з "Гри в кальмара" знайшли в Іспанії

Моторошний будинок з
Фото: кадр із серіалу

Туристи виявили в Іспанії будинок, зовні дуже схожий на будівлю з гучного в цьому році південнокорейського серіалу " Гра в кальмара ". Як пише The New York Post, житловий комплекс La Muralla Roja розташований в місті Кальпе в автономному співтоваристві Валенсія на південному сході країни.

Комплекс привернув увагу завдяки своєму дизайну в дусі постмодерну: кольору його фасаду - різні відтінки червоного і синього. Складається комплекс приблизно з п'ятдесяти будівель, з'єднаний безліччю сходів, завдяки чому нагадує лабіринт. Розміщений La Muralla Roja на вершині скелястих круч з видом на Балеарське море в манзанеро

Прем'єра "Ігри в кальмара" відбулася на Netflix 17 вересня. Фільм швидко очолив топ-10 найбільш переглядаються серіалів цієї стрімінговой платформи в 90 країнах. За сюжетом головні герої через фінансові проблем погоджуються взяти участь в дивній грі. Умови досить прості: всі грають в дитячі ігри, тільки з одним "але" - той, хто програє або відмовляється грати, - вмирає. Переможець може бути тільки один.

[Sun_gallery_633695]

Новини по темі: Серіали Кіно