Завантажити ще

MONATIK анонсував повернення в Україну та новий альбом

MONATIK анонсував повернення в Україну та новий альбом
Фото: instagram.com/monatik_official

Співак MONATIK планує повернутися до Києва після закінчення європейського туру Life will win, але поки що без дітей. Дружина та сини артиста зараз перебувають у Польщі. Останній концерт туру пройде у Португалії 23 червня. Про це MONATIK розповів в інтерв'ю "Славі+".

- Я хотів і мрію, щоб мої діти пішли у перший клас у Києві, як ми і планували. Я дуже переживаю через сирени, вибухи і за їхній психологічний стан, що доведеться під час уроку бігти до бомбосховища. Тому як батько я наразі приймаю рішення. Ще є час. Але сам я повернусь раніше, – поділився артист.

Наразі виконавець разом з іншими артистами дає благодійні концерти у Європі, де збирає кошти для допомоги біженцям та потерпілим від війни українцям, а також фасує гуманітарну допомогу. На питання, чи було бажання повернутися на батьківщину, щоб воювати, MONATIK відповів:

– Мене розривало на частини. Я дуже багато провів дискусій із дружиною, тому що ми спілкуємося з усіх питань. Казав, що всі зараз воюють, і я мушу їхати. Але поряд були діти, і вона казала мені: "А сім'я? А як нам бути зараз? Як ти нас у часи війни просто залишиш? Де ми? Що нам робити?" Сім'я для мене завжди була дуже важливим фактором у житті та великим досягненням. Я хотів, щоб їм було якось зручно, і сам "ламався на частини", як діяти. Тому дзвонив знайомим, котрі вже давно у війні. Вони казали: "Та Дімо, тебе ще тут не вистачало з твоїм військовим досвідом". Погодься, я у військовій справі просто нуль. І це правда. Маю уявлення, що я точно розгубився б, десь ходив, питав, як перезарядити автомат, що мені з цим робити. І взагалі, знаєш, я не можу уявити, що вбиваю когось. Я ладен виходити на арт-фронт. Я себе уявляв і в танку, і на фронті. І це такий внутрішній сюр, який ти раніше в собі не ніс. Я ж завжди намагався своєю творчістю нести кохання, ритм, танці, відволікати від сірих буднів.

Співак також заявив, що наразі готує міні-альбом "ART-оборона", до якого увійдуть треки українською мовою та російськомовний хіт "Молчунам".

Раніше співачка Наталія Могилевська подякувала артистові за допомогу бійцям на фронті. За її словами, бронежилет, який співак передав на передову, врятував її звукорежисера під Сумами.

Новини по темі: Дмитро Монатік