26 сiчня
Завантажити ще

Модель поскаржилася на репера Дрейка через опіки статевих органів.

Модель поскаржилася на репера Дрейка через опіки статевих органів.
Фото: instagram.com/champagnepapi.

Instagram-модель, ім'я якої ЗМІ не розголошують, звинуватила канадського репера Дрейка у тому, що після сексу він наливає у презервативи гострий соус. Нібито Дрейк намагається захистити свою сперму від викрадення. Про це пише MTO News.

За версією моделі вони з Дрейком познайомилися в Інтернеті, а потім відпочивали на вечірці. Згодом Дрейк та дівчина нібито вирушили до готелю. За словами моделі, репер відправився у ванну, щоб надіти презерватив, а після сексу повернувся у ванну, щоб позбутися контрацептиву.

Згодом модель знайшла презерватив і спробувала залити сперму у свою піхву, але відчула печіння. Дрейк у відповідь на запитання заявив, що налив у презерватив гострий соус, щоб "вбити сперматозоїди та зробити їх неактивними". У результаті модель погрожувала, що подасть на Дрейка до суду.

У 2017 році у Дрейка народився син Адоніс від французької порнозірки Софії Бруссо. Дрейк заявив, що у них із Софією не було серйозних стосунків, але Софія відмовилася переривати вагітність. Вона найняла адвокатів, щоб довести батьківство Дрейка. У результаті репер визнав дитину своєю.

Новини по темі: Секс презерватив