Завантажити ще

"Міс Україна Всесвіт 2018" Карина Жосан вийшла заміж

Фото: instagram.com/karinazhosanofficial

Володарка титулу "Міс Україна Всесвіт 2018" Карина Жосан вийшла заміж. Весільний розпис пари відбувся у столичному документ-сервісі "Готово" 8 жовтня. Ім'я обранця Жосан не розголошує. Відомо тільки те, що дівчина взяла прізвище коханого - Ошер. Фотографіями з весілля Карина поділилася в соцмережах.

- Mr. and Mrs. Osher (Ошер) 8.10.2021 і назавжди, - сказано в пості інстаграму.

Для святкової події наречена обрала білу сукню зі спідницею з фатину, яку доповнила туфлями на шпильці. А наречений віддав перевагу чорному костюму і білій сорочці.

Карині Жосан 26 років, вона модель і блогер. Родом з Овідіополя. Грала у команді КВН  «Убойная сила». Закінчила Одеську академію харчових технологій за спеціальністю готельно-ресторанний і туристичний бізнес, а також університет в Пекіні. У 2018 році представляла Україну на конкурсі "Міс Всесвіт", але не потрапила в двадцятку фіналісток. Незадовго до участі в конкурсі дівчині довелося виправдовуватися в соцмережах за нібито перероблену зовнішність. Карина не приховує, що збільшувала губи, а зміни фігури списує на хороші гени та схуднення.

Карина з коханим Фото: instagram.com/karinazhosanofficial

Карина з коханим Фото: instagram.com/karinazhosanofficial

Новини по темі: Мисс Вселенная Весілля