Завантажити ще

Міка Ньютон розповіла, як її змушували говорити російською заради кар'єри

Міка Ньютон розповіла, як її змушували говорити російською заради кар'єри
Фото: Емі Сассман/Getty Images

Співачка Міка Ньютон заявила, що на початку музичної кар'єри продюсери її "ламали", змушуючи говорити російською. За словами артистки, як дівчині із західної України, яка приїхала підкорювати Київ, їй було важко перестроїтися. В естрадно-цирковому училищі, де вона навчалася, була сильна пропаганда. Зірка розповіла про це 11 травня в інтерв'ю " ЖВЛ ".

- Наскільки мене тоді ламали та пропаганда була російської мови. Я ж взагалі із заходу України, я україномовна, я не вчила російську в школі. Коли мені було 15 років, я вступила до естрадно-циркового, а там все було російською. Я одна, хто говорила українською, я писала українськими буквами російські конспекти. У мене були суперпроукраїнські пісні. І як мене ламали. Кому ти віриш? Дорослим людям вони ж знають, як краще, - зазначила Міка.

Ньютон додала, що у тому віці не розуміла важливості української мови і зараз сердиться на себе, що не відстоювала особисті інтереси.

– Я, дитина, цього не розуміла. Що поганого в тому, що я із заходу України, чому мене обзивати "западенка"? Я зла, що себе не відстоювала. А як мені зараз співати ці російські пісні? Я розумію, що їх знають, але мені зараз взагалі неприємно співати російською, - уточнила артистка.

Міка Ньютон, 36 років, 27 з яких виступає на сцені. У 2011 році співачка представляла Україну на "Євробаченні", а потім переїхала до США, де живе та працює понад 10 років. У грудні 2018 року артистка вийшла заміж за власника американської модельної агенції Saint Agency Кріса Сааведру. Найвідоміші її пісні "Білі коні", "Тепла річка", "У полоні", "Аномалія", "Лунопарк", "Цунамі".

Новини по темі: Міка Ньютон