18 сiчня
Завантажити ще

Меган Фокс виходить заміж. Machine Gun Kelly зробив їй пропозицію руки та серця під баньяном

Меган Фокс виходить заміж. Machine Gun Kelly зробив їй пропозицію руки та серця під баньяном
Фото: instagram.com/meganfox

Репер Machine Gun Kelly, справжнє ім'я якого Колсон Бейкер, зробив пропозицію руки та серця своєїй коханій у романтичній манері. Він привів Меган Фокс під баньян – дерево з найбільшою у світі площею крони – і став на одне коліно. Відео пропозиції артистка виклала на своїй сторінці в Інстаграмі.

Місце для заручин музикант обрано не випадково. Цей баньян – знакове для пари місце.

"У липні 2020 року ми сиділи під цим деревом і просили чаклунства. Ми не звертали уваги на біль, з яким мали зіткнутися разом за такий короткий божевільний проміжок часу. Не підозрювали й про те, якої праці та жертв вимагатимуть від нас стосунки. Ми були п'яними від кохання. І ось через півтора року, пройшовши разом через пекло, він попросив мене вийти за нього заміж", — написала Меган.

Вона додала, що сказала "так". І написала, що вони з коханим після заручин «пили кров один одного».

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Megan Fox (@meganfox)

У свою чергу Machine Gun Kelly написав, що обручку, подарована ним Меган на честь заручин, він розробляв із ювеліром Стівеном Вебстером.

"Я знаю, що традиційно дарують одну обручку, але ми зі Стівеном вигадали такий дизайн, щоб було два камені. Смарагд – це камінь Меган, а діамант – мій. І вони поєднуються як половинки серця. І символізують наше кохання", — написав музикант.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від the Blonde Don (@machinegunkelly)

35-річна Меган Фокс раніше вже була одружена з Браяном Остіном Гріном (Девідом з «Беверлі-Хіллз»). У них троє синів. 31-річний Machine Gun Kelly одружується вперше. Раніше він зустрічався з Еммою Кеннон, подругою дитинства. У пари є дочка Кейсі, яка народилася, коли музикантові було 18 років.

Новини по темі: Весілля Меган Фокс