26 сiчня
Завантажити ще

Лідія Таран відповіла хейтерам, які порадили їй "не ганьбитися" із вбранням

Лідія Таран відповіла хейтерам, які порадили їй
Фото: instagram.com/lidiyataran

Ведуча "ТСН" Лідія Таран відповіла на негативні коментарі користувачів соцмереж, які критикують її вбрання для прямих ефірів. За словами журналістки, тема з образами - "найгарячіша" в її Інстаграмі.

"Мені здається, адекватна людина не змогла б одягнути цей костюм!" Я змогла. "Не ганьбіться! Це спотворює вас як жінку!".Я зганьбилася сьогодні знову. Ніколи не думала, що саме тема ефірного одягу так зачіпає моїх підписників. Від "одноруких закрійників" до "сліпих модельєрів". Ви серйозно думаєте, що до підбору ефірного одягу допускають непрофесійних людей? Затверджують її не найкращі стилісти, а випадкові перехожі кивком голови?" – написала Таран.

Вона зазначила, що всі люди різні й обирають різний одяг. І те, що одному подобається, інший "обійде десятою дорогою". А вбрання для прямих ефірів, за якими "стоїть багато людей", їй подобаються.

"Зумисне тут не називаю стилістів та конкретних дизайнерів, причетних до того, що ношу в ефірі, але більшість мого одягу мені подобається. Наш ефірний образ проходить всі кола - від затвердження ескізу, пошуку тканин до 3-5 примірок і так далі. За цим – праця десятків людей. Яких я поважаю!" – додала ведуча.

Лідія також побажала підписникам більше толерантності, терпимості та конструктиву у коментарях.

44-річна Лідія Таран – ведуча програми "ТСН" на телеканалі "1+1". Раніше працювала на "Новому каналі" та "5 каналі". До 2010 року перебувала у стосунках з ведучим Андрієм Доманським. У пари є дочка Василина.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Лідія Таран телеведуча (@lidiyataran)