26 сiчня
Завантажити ще

Леоніду Куравльову зробили термінову операцію

Леоніду Куравльову зробили термінову операцію

Радянський та російський актор Леонід Куравльов потрапив під ніж хірурга, перебуваючи у COVID-реанімації московської лікарні "Комунарка". Про це 12 січня повідомляє КП.

11 січня лікарі вирішили екстрено оперувати Леоніда В'ячеславовича. 85-річному Леонідові Куравльову провели екстрену операцію на шлунку. У Леоніда Куравльова діагностували дисфагію – це порушення складного рефлекторного ковтального акту. Він просто не міг приймати їжу.

"Акторові було зроблено внутрішньовенний наркоз, після чого хірург ендоскопом провела обстеження стравоходу та шлунка пацієнта. Зібравши необхідні дані, лікар вирішила провести гастростомію з використанням відеоендоскопічних технологій. Акторові зробили надріз стінки шлунка та передньої черевної стінки, через які вивели спеціальну трубку для живлення. Через цю трубку їжа безпосередньо надходитиме до шлунка пацієнта", - розповіло виданню джерело в системі охорони здоров'я.

Операція пройшла успішно, організм артиста впорався із хірургічним втручанням. Проте стан Леоніда Куравльова все ще тяжкий. Артист перебуває у реанімації, але дихає сам, без апарату ШВЛ. У нього нестабільний низький тиск та діагностована вірусна пневмонія. Лікарі надають артисту всю необхідну допомогу та лікування.

Леоніда Куравльова привезли на швидкій до інфекційної лікарні "Комунарка" ще 6 січня. Він скаржився на задуху. Тест на коронавірус був позитивний. Наразі Леонід В'ячеславович перебуває у відділенні реанімації під цілодобовим наглядом лікарів, його стан оцінюється як тяжкий. У нього значне ураження легень. Син актора спростував, що Куравльов хворіє на коронавірус, але жодної іншої інформації не надав.

Після смерті дружини Ніни Василівни у 2012 році Леонід В'ячеславович перебуває під наглядом дочки Катерини. Зі своєю дружиною Куравльов прожив понад півстоліття, це був щасливий шлюб, і втрата дружини сильно підкосила його здоров'я.