26 сiчня
Завантажити ще

Катерина Реп'яхова показала, як діти Павлика відреагували на її вагітність

Катерина Реп'яхова показала, як діти Павлика відреагували на її вагітність
Фото: instagram.com/repyahovakate

Дружина Віктора Павлика Катерина Реп'яхова поділилася із підписниками сімейним відео, на якому показала реакцію старших дітей співака на її вагітність. Ролик вона опублікувала в Інстаграмі.

"Відео, яке я хотіла опублікувати ще рік тому, але чомусь цього не робила. І ось зараз настав час. Відео про те, як чоловік повідомив про поповнення в нашій сім'ї сину та доньці, а я - своїй племінниці Настюші. На той момент ми ще не знали, хто буде - дівчинка чи хлопчик", - підписала відео Катерина.

У ролику показано, як Віктор Павлик приїхав до свого старшого сина Олександра і віддав йому конверт, у якому було написано, що той незабаром стане братом. Він спочатку сприйняв це як жарт, але пізніше став голосно та радісно вітати батька. Потім музикант зустрівся з дочкою Христиною – реакція дівчини була стриманішою, проте вона теж привітала батька та його дружину.

Віктор Павлик та концертний директор Катерина Реп'яхова одружилися у травні 2020 року. 15 червня 2021-го у них народився син Михайло. Хлопчик став первістком для Катерини, а для Віктора – четвертою дитиною. Від першого шлюбу Павлик має сина Олександра. Друга дружина співака народила доньку Христину. Від третього шлюбу музикант має сина Павла, який помер у 2020 році від онкології.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Катя Павлік (Репяхова) (@repyahovakate)

Новини по темі: Віктор Павлик