Завантажити ще

Кароль про артистів-перебіжчиків: Лукаво повертаються під селфі до своєї батьківщини

Кароль про артистів-перебіжчиків: Лукаво повертаються під селфі до своєї батьківщини
Фото: Вів'єн Кілілея/Getty Images

Закон про заборону російської музики в Україні викликав бурхливе обговорення не лише у соцмережах, а й серед українських знаменитостей. Так, говорячи про подальші перспективи для шоу-бізнесу, співачка Тіна Кароль висловила надію, що ухвалення закону допоможе не тільки навести лад у гастрольній діяльності, але й вирішить питання з артистами-перебіжчиками, які виступали в РФ з 2014 року, але повернулися на батьківщину з початку повномасштабної війни. Про це зірка заявила в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

- Таке регулювання російської музики трохи пригасить той пил, притримає перебіжчиків, які так лукаво повертаються під селфі до своєї Батьківщини, - зазначила співачка.

Імена колег співачка не назвала, проте ведуча телемарафону Наталія Островська зазначила, що ймовірно йдеться про співачку Світлану Лободу. Минулого тижня артистка вперше з початку повномасштабної війни приїхала до України та відвідала рідне місто Ірпінь. Раніше виконавиця пообіцяла перераховувати половину грошей з кожного концерту на потреби Ірпеня та заявила, що хоче побудувати у ньому великий дитячий садок.

28 лютого Лобода записала відео, попросивши "зупинити цей жах". Лише у березні артистка вперше назвала війну війною та заявила, що Росія напала на Україну. У рідній країні співачка відкрила волонтерський центр для допомоги біженців та потерпілих у війні українців. Лободі заборонено в'їзд до Росії, де вона будувала кар'єру останні роки.

Що за закон

Верховна Рада напередодні ухвалила закон про заборону російської музики в медіа та громадському транспорті. Згідно з документом, в Україні заборонено публічне виконання музики, яку виконує співак або співачка, які були або є громадянами Росії. Крім громадян України, які були громадянами Росії. У разі порушення цієї норми телерадіоорганізації зобов'язуються сплатити штраф до держбюджету у розмірі 10% від ліцензійного збору. При цьому частку пісень державною мовою на радіо збільшили з 35% до 40%.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тіна Кароль. Офіц. фан-клуб (@_fantina)

Новини по темі: Тіна Кароль