Завантажити ще

Kalush Orchestra зняли кліп на єврохіт "Stefania" у напівзруйнованій Бучі та Ірпені

Kalush Orchestra зняли кліп на єврохіт
Фото: REUTERS/Рана Нарді

Гурт Kalush Orchestra презентував кліп на пісню "Stefania", з якою виграв конкурс "Євробачення-2022". Відео на трек колектив знімав у напівзруйнованих містах Київської області: Бучі, Ірпені, Гостомелі та Бородянці. Сюжет кліпу відображає сьогоднішню реальність в Україні - жінки, які служать у ЗСУ, виносять на руках дітей із зруйнованих будівель. Кліп на пісню артисти опублікували на YouTube-каналі гурту.

- Війна повністю змінила сенс цієї пісні – і це виявилося у кліпі. Ми цей кліп знімали в Бучі, Ірпені, Гостомелі, та Бородянці – кадри не для слабонервних, б'є глибоко та боляче, – анонсував прем'єру гурт одразу після перемоги у конкурсі.

Пісня "Stefania" присвячена мамі фронтмена гурту Олега Псюка. У постановці номера для "Євробачення" колектив використав "тіні" з українським національним орнаментом, а на задньому фоні транслювали очі жінки зі сльозами. Наприкінці свого виступу лідер гурту Олег Псюк англійською закликав допомогти Україні, врятувати Маріуполь та "Азовсталь".

Kalush Orchestra здобули перемогу у пісенному конкурсі в ніч з 14 на 15 травня. Колектив отримав найбільше балів - 631 (від журі 192 і від глядачів 439). Друге місце дісталося вокалісту Сему Райдеру з Великобританії (466 балів), а третє співачці Шанель з Іспанії (459 балів). Це третя перемога у конкурсі для країни за час її участі у "Євробаченні" після 2004 та 2016 року.

Новини по темі: Євробачення