Завантажити ще

Kalush Orchestra виступить під номером 12 у фіналі "Євробачення-2022"

Kalush Orchestra виступить під номером 12 у фіналі
Фото: eurovision.tv/EBU/САРА ЛУІЗА БЕННЕТ

Український гурт Kalush Orchestra у фіналі " Євробачення-2022 " виступить під номером 12. Результати жеребкування та порядок виступів країн-учасників організатори конкурсу опублікували 13 травня на офіційному сайті.

Усього на сцені ми побачимо 25 номерів: від конкурсантів, які пройшли у гран-фінал за результатами двох півфіналів та країн-засновниць "Євробачення" Франції, Німеччини, Великої Британії, Іспанії та Італії - як переможниці "Євробачення-2021".

За результатами першого півфіналу свої пісні у гранд-фіналі ще раз виконають представники України, Швейцарії, Вірменії, Ісландії, Литви, Португалії, Норвегії, Греції, Молдови та Нідерландів. До другої десятки фіналістів увійшли учасники з Бельгії, Чехії, Азербайджану, Польщі, Фінляндії, Естонії, Австралії, Швеції, Румунії, Сербії.

За результатами жеребкування, конкурсанти з України вийдуть на сцену у першій половині гранд-фіналу Фото: eurovision.tv

За результатами жеребкування, конкурсанти з України вийдуть на сцену у першій половині гранд-фіналу Фото: eurovision.tv

Україну на "Євробаченні-2022" представляє гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania. Трек присвячено мамі фронтмена Олега Псюка. Колектив погодився взяти участь у конкурсі після дискваліфікації переможниці Нацвідбору Alina Pash. Організатори запросили у Держприкордонслужби інформацію про відвідання артисткою Криму. Довідка, яку виконавиця надала, виявилася "липовою". Kalush Orchestra має всі шанси на перемогу цього року. За ставками букмекерів, ймовірність виграшу колективу зараз становить 57%.

Новини по темі: Євробачення