Завантажити ще

Jerry Heil захейтили після історії про сталкера з Росії: Писали, що сама винна

Jerry Heil захейтили після історії про сталкера з Росії: Писали, що сама винна
Фото: instagram.com/thejerryheil

Співачка Jerry Heil розповіла, що зіткнулася з негативними коментарями після історії про сталкера з Росії, який більше року пише їй у соцмережах. За словами артистки, користувачі соцмереж звинуватили її в тому, що вона сама у всьому винна.

"А тригером послужили дві речі: мої ноги, які я боялася зайвий раз показати, та інтерв'ю Маші Єфросініної, де я сказала, що незаймана. Що найбільше дивує, то це підписниці каналу "Зірковий шлях", які сказали: "Сама винна - не треба було праворуч і ліворуч говорити про особисте". Питання: які тепер я можу фото, а які не маю права публікувати? Яку інформацію дівчина повинна замовчувати, щоб почувати себе у безпеці?" - написала Jerry Heil в Інстаграмі.

Артистка також поділилася, що зіткнулася з інтернет-переслідуванням, коли їй було 13 років. Сусід надсилав їй повідомлення сексуального характеру.

"Я розумію, що після нової пісні публікувати пост про переслідування в Інтернеті за правилами типу невигідно - адже я переключаю вашу увагу на іншу тему. Але мова про найважливіше – про що мовчать мільйони жінок. Те, про що я не могла сказати у 13. У середній школі інтернет-переслідувач, а за сумісництвом мій сусід почав надсилати мені повідомлення сексуального характеру. Писав такі речі, що я почала боятися ходити тією вулицею до школи", - згадала виконавиця.

Jerry Heil вважає, що ця ситуація повторилася через 10 років, але тільки у соцмережах. При цьому у її сталкера - "залізні аргументи" і нав'язлива ідея: йому здається, що всі пісні та пости артистка пише тільки йому, а поведінка поліції її зовсім розчарувала.

"Фрази "Та а що, Вам зять не треба?" і "Ідіть поговоріть з ним - ми глянули на листування, він безпечний", враховуючи те, що хлопець цей у монолозі написав про те, що не міг тричі потрапити до України під час цієї подорожі, але втретє прикордонник, за його словами, "зжалився". Закон жодним чином не захищає та не допомагає. Звідси і поведінка поліції - вони просто не знають, як допомогти. Максимум – 51 грн як штраф? Що тоді говорити про Стамбульську конвенцію з домашнього насильства, яку ніяк не ратифікують", - зауважила артистка.

Історія зі сталкером

У січні Jerry Heil розповіла, що півтора року у соцмережах їй регулярно пише шанувальник із Росії. За словами виконавиці, вона блокувала та видаляла повідомлення чоловіка, проте він продовжував писати з нових акаунтів та надсилав фотографії. Артистка злякалася, коли чоловік повідомив, що їде до неї на фан-зустріч у Львові. Свої слова він підтвердив фото, які надсилав із транспорту. Jerry Heil та її команда викликали поліцію, щоб написати заяву. Проте артистка розповіла, що, згідно із законом України, чоловікові може загрожувати штраф у розмірі 51 гривня або адміністративний арешт до 15 діб.