26 сiчня
Завантажити ще

Jerry Heil розповіла подробиці зустрічі зі сталкером із Росії: Мене сховала подруга

Jerry Heil розповіла подробиці зустрічі зі сталкером із Росії: Мене сховала подруга
Фото: instagram.com/thejerryheil

Співачка Jerry Heil поділилася подробицями зустрічі зі сталкером із Росії, який півтора року писав їй у соцмережах. У коментарі "УНІАН" артистка розповіла, що побачила чоловіка після зустрічі у Львові.

- Коли всі люди почали вже розходитися, я зрозуміла, що поруч стоїть якась людина і дивиться на мене. Я одразу зрозуміла, хто цей чоловік. Це хлопець, котрий півтора року писав мені в інстаграмі неприємні речі сексуального характеру. Я не думала, що це колись вийде з інтернету. Періодично я видаляла ці смс. Але коли побачила його, то пожалкувала, що не робила скрини. Так би у мене були якісь підтвердження. Це огидно, – заявила Jerry Heil.

За словами виконавиці, чоловік стояв і мовчки дивився на неї. Jerry додала, що на той момент у кафе було мало людей: персонал майже розійшовся, а разом із нею були її подруги, які допомогли сховатися від інтернет-переслідувача.

– Я вже не витримала і перша заговорила з ним. У мене навіть почав запинатися язик через страх. Він сказав, що його звуть Іван і що я його знаю. Все дійшло до того, що він за кілька днів до цієї події почав писати мені в телеграм. Моя подруга швидко затягла мене до туалету, щоб я сховалась. Усі сполошилися, офіціантка зробила його фотографії, потім викликали поліцію, – згадала зірка.

Також співачку засмутила реакція правоохоронців. Її здивувало, коли один із поліцейських сказав: "Пишіть уважно заяву, бо це вам не в інстаграм писати".

- Щоб написати заяву, мені потрібно було разом із цим переслідувачем поїхати до відділення поліції. У мене такий страх був. Я сказала, що нікуди не поїду. Я маю право написати заяву прямо у закладі та нікуди не їхати. Вони оглянули телефон цього хлопця і сказали: "Ми подивилися, що він вам написав. Слухай, він просто закоханий у тебе. Ще він попросив передати, якщо ти скажеш йому, що він тобі не потрібен, то він відчепиться". Це якийсь сюрреалізм. Я була у стресовому стані, тому вже думала, щоб вийти і сказати йому це в обличчя, – поділилася виконавиця.

Історія зі сталкером

У січні Jerry Heil розповіла, що півтора року в соцмережах їй регулярно пише фанат із Росії. За словами артистки, чоловік надсилає повідомлення сексуального характеру. Артистка кілька разів блокувала фаната у соцмережах, проте він продовжував писати з нових акаунтів та надсилав фотографії.

Артистка злякалася, коли чоловік повідомив, що їде до неї на зустріч у Львові. Свої слова він підтвердив фото, які надсилав із подорожі. Jerry Heil та її команда викликали поліцію, щоб написати заяву. Проте артистка розповіла, що згідно із законом України чоловікові може загрожувати штраф у розмірі 51 гривні або адміністративний арешт до 15 діб.

Після цієї історії співачку зехейтили у соцмережах. За словами Jerry Heil, низка інтернет-користувачів звинуватила її в тому, що вона сама у всьому винна.

Новини по темі: Jerry Heil (Джеррі Хейл)