27 вересня
Завантажити ще

Єфросиніна відповіла Собчак, яка звинуватила її в брехні: Не бачите скло у власному оці

Єфросиніна відповіла Собчак, яка звинуватила її в брехні: Не бачите скло у власному оці
Фото: Колаж "КП в Україні"

Телеведуча Маша Єфросиніна висловилася на адресу російської журналістки Ксенії Собчак, яка звинуватила українців у "нацизмі". Скандал розгорівся після того, як українських користувачів обурила рекламна компанія Zara із росіянкою Наталією Водяновою. Собчак вважає хейт на адресу моделі необґрунтованим, а Єфросиніна у відповідь записала відеозвернення, де назвала журналістку "найбільшим розчаруванням року серед російських селебріті". Ролик, очевидно, так зачепив Собчак, що вона написала довге повідомлення в директ телеведучої, звинувативши її у брехні.

- Люба Маша! А вам не соромно спотворювати мої слова? Чи правда від того, що Водянова не отримає контракту, вашому народу стане легше? Чому ви боретеся з усіма росіянами, а не з тими, хто підтримує війну? Нацизм, якщо ви не знаєте, – це коли людей дискримінують за принципом нації. Поясніть мені, будь ласка, яке відношення Наталя має до того жаху, який відбувається, крім країни народження? – відповіла Собчак Єфросініною.

На думку Ксенії, ненависть до всіх росіян – це "неправильно і несправедливо", а відчувати подібні емоції потрібно лише до тих, хто винний та вбиває людей.

- Мені шкода, що ви вдаєтеся до брехні, маніпулюючи своєю аудиторією. "Вона назвала українців нацистами" – це неправда, такого не було. І мій пост у доступі. Я лише нагадала, що не можна дискримінувати націю. Можна дискримінувати лише людей, які роблять зло. Людей, які приймають рішення. Але не російську дівчину з Нижнього Новгорода через те, що вона народилася в Росії. Невже вам стане легше від того, що комусь іншому невинному буде погано? Ненавидьте тих, хто винний. Мстіть тим, хто вбиває. Ненависть до всіх росіян – це неправильно та несправедливо. Але я знаю, що це все написано вами в моторошних емоціях від того жаху, в якому ви живете. Тому прощаю цю ненависть, неправду та злість. Напевно, ви не можете зараз відчувати інакше... - уточнила вона.

Єфросиніна мовчати не стала і ще раз нагадала Собчак про звірства російських окупантів в Україні.

- Серйозно? Це Ксенія Собчак щойно розшифрувала мені, що таке нацизм? Мені? Людині, чий замучений народ досі розкопують з-під землі закатованних? Бл**а, що ж тоді там у всіх інших у головах? Ці люди вміють тільки звинувачувати всіх у брехні! І не бачити скло у власному оці. Це ДНК їхньої нації, - підсумувала Маша.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Masha Efrosinina (@mashaefrosinina)