3 грудня
Завантажити ще

Екс-дружина Павлика Лариса Созаєва відповіла на заяву Реп'яхової про знищення бізнесу: Ти нахабна т**рюка

Екс-дружина Павлика Лариса Созаєва відповіла на заяву Реп'яхової про знищення бізнесу: Ти нахабна т**рюка
Фото: instagram.com/lora.sozaeva

Екс-дружина Віктора Павлика Лариса Созаєва прокоментувала заяву нинішньої дружини співака Катерини Реп'яхової про те, що Лариса нібито хоче знищити її бізнес і репутацію. Цей пост обурив Созаєву, і вона записала відео, в якому назвала Реп'яхову "нахабною і холоднокровною т**рюкою". Ролик жінка виклала до Інстаграму.

- Не шанована мною Катя Реп'яхова! Ти дуже дивна жінка. Я розумію, що якби мене переслідував чоловік, це було б якось зрозуміло, це було б природно. Але коли ти постійно стурбована мною... Це якось дивно. Ти шість років тому відбила мого чоловіка. Він не хотів йти. Він же тобі це казав? Але ти наполягла. Справа не в цьому взагалі. Це правильно, що він із тобою. Я дуже рада, що він нарешті знайшов людину, гідну себе. Ти дуже багато кажеш неправди про мене. Ти мене дуже ревнуєш. Донині. Ти навіть не дозволяєш своєму тепер чоловікові розмовляти, переписуватись зі мною, бачитися зі мною. В тебе істерика, коли вимовляється моє ім'я. Ти дуже нахабна тв**ка. Ти холоднокровна тв**ка. Ти готувалася до весілля цілком спокійно, коли мій син помирав. Тебе це особливо не засмучувало, – поділилася Созаєва.

Вона зазначила, що не розуміє, чому раптом Катерина вирішила, що вона "найняла ботів і намагалася зламати її сторінку". Вона додала, що Катерина має "залишити її у спокої".

Що за пост?

Катерина Реп'яхова написала в Інстаграмі, що її хочуть знищити. За словами дівчини, у неї немає ворогів і недоброзичливців за винятком "однієї людини".

"Яка не може пробачити мені мої успіхи і відкрито бажає моїй родині все життя жити на орендованих квартирах. Але не спійманий – не злодій!" – заявила Катерина.

Вона розповіла, що хтось кілька днів поспіль атакує її рекламодавців ботами, через що почалися проблеми в Інстаграмі.

"Спочатку у мене була істерика, сльози, нерви, страх. Але я взяла себе у руки. Не Інстаграмом єдиним. Цей випадок є прекрасною нагодою створити свою справу за межами Інстаграму. У мене є багато ідей та можливостей ( повірте, недоброзичливці!"), - поділилася вона.

Реп'яхова додала, що ця ситуація зробить її лише сильнішою, а її аудиторію ніхто не відбере.

Раніше між жінками стався скандал через квартиру, де мешкає екс-дружина співака. У жовтні Лариса написала пост, у якому заявила, що артист відмовляється виплачувати кредит на квартиру та збирається її продавати. За її словами, Павлик "не подивився мені у вічі, не поговорив, а просто надіслав смс". Наступного ранку їй написала нинішня дружина артиста Катя Реп'яхова. У своєму листі Катя порадила Ларисі "дорослішати і дивитися на світ реально" і "жити за рахунок себе, а не за рахунок колишнього чоловіка, маніпулюючи ним".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Лора Созаєва (@lora.sozaeva)

Новини по темі: Віктор Павлик