Завантажити ще

Діма Коляденко згадав про складні стосунки з Іриною Білик: «Різав її картини і жив із бомжами»

Діма Коляденко згадав про складні стосунки з Іриною Білик: «Різав її картини і жив із бомжами»
Фото: instagram.com/kolyadendima_official

Співак та хореограф Дмитро Коляденко розповів про роман зі співачкою Іриною Білик. За словами артиста, вони познайомилися на концерті у Вінниці у 2001 році. Тоді Білик була одружена з Андрієм Оверчуком, однак Коляденка це не зупинило, і він запросив виконавицю до ресторану. Про це співак розповів "ЖВЛ".

- Я замовив усі шашлики, хачапурі. Вино червоне, біле вино. Приносять рахунок – мені не вистачає грошей, – поділився Дмитро.

Тоді виконавець залишив у заставу свій перстень, але забрати його вже не зміг – наступного дня він дізнався, що ресторан згорів. Коляденко вважає, що тоді "не розгледів знаків долі". Пізніше Білик розлучилася з чоловіком, і вони стали жити разом. Проте співак поділився, що їхні стосунки з Іриною були непростими, і він влаштовував сцени.

- Я різав її картини, я викинув диван із 13-го поверху. Я заклеїв її косметику. Я йшов босоніж Києвом. Це було жахливо. Я жив під мостом із бомжами. Мені хотілося, щоб вона мене шукала, переживала, – розповів Дмитро.

Після чергового скандалу Білик вигнала Коляденко, і їхній п'ятирічний роман закінчився. Хореограф на емоціях продав інтимні фото співачки пресі. Коляденко також зізнався, що в нього почалася депресія та проблеми з алкоголем, він почав відвідувати психотерапевта. За словами співака, допомогло йому також нове захоплення – карти таро.

50-річний Дмитро Коляденко – український співак, хореограф та шоумен. Відомі пісні: "Діма Коляденко", "Людина-Чемодан", "Танці-Шманці". Був одружений з хореографом Оленою Шипіциною, у пари є син Філіп, співає в групі KADNAY.