Завантажити ще

Чоловік-росіянин Наді Мейхер продовжить працювати у фешн-бізнесі в Росії

Чоловік-росіянин Наді Мейхер продовжить працювати у фешн-бізнесі в Росії
Фото: Прес-служба Надії Мейхер

Чоловік екс-солістки "ВІА Гри" Надії Мейхер Михайло Уржумцев продовжить працювати в Росії, незважаючи на війну РФ з Україною. Чоловік артистки, який обіймає посаду гендиректора в компанії Melon Fashion Group у сфері фешн-індустрії, після відходу багатьох світових брендів з російського ринку заявив, що не лише налаштований оптимістично, а й переконаний, що з бізнесом до "осені все буде нормально".

- Ми 23 лютого багато чого думали, і в компанії зокрема, а потім зрозуміли, що краще навіть не думати про майбутнє. Якщо ситуація розвиватиметься так, як вона розвивається на сьогоднішній день, і нічого не відбуватиметься в той чи інший бік, я думаю, що до осені все буде нормально. Магазини будуть заповнені тим товаром, яким вони мають бути заповнені, - зазначив Уржумцев в інтерв'ю YouTube-каналу "Сделано – предприимчивый подкаст".

Обранець зірки ніяк не висловився про війну в Україні, назвавши те, що відбувається, "ситуацією". При цьому сама Мейхер після нападу РФ публікує в мережі правду про злочини російських окупантів і закликає допомогти українцям.

Мейхер та Уржумцев разом з 2014 року. 2015-го чоловік зірки переїхав із Санкт-Петербургу до Києва, але продовжував жити на дві країни. У пари троє дітей: донька Марія та Ганна, а також син Надії Ігор від колишніх стосунків із бізнесменом Олександром Ліщенком.

Новини по темі: Надія Мейхер Робота