2 грудня
Завантажити ще

Актриси, які зіграли Катю Вербицьку у "Кріпосній", зустрілися на премії "Жінка року"

Актриси, які зіграли Катю Вербицьку у
Фото: instagram.com/katerinakovalchyk.

Російські актриси Катерина Ковальчук та Соня Прісс, які зіграли в українському серіалі "Кріпосна" роль Каті Вербицької, зустрілися на премії "Жінка року" від журналу Glamour у Москві. Зірки провели спільний ефір в інстаграмі та проговорили, що 26-річна Соня Прісс з'явиться у четвертому сезоні серіалу.

- Цей ефір більше для шанувальників серіалу "Кріпосна", перед вами сидять виконавиця головної ролі перших двох сезонів та виконавиця головної ролі третього сезону та четвертого, - заявила 28-річна Ковальчук.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Katerina Kovalchyk (@katerinakovalchyk)

Премія "Жінка року" відбулася у театрі "Гелікон-опера". Захід провели телеведучі Іван Ургант та Ольга Шелест, а віртуальним співведучим став шоумен Олександр Гудков. Статуетку "Жінка року" отримала актриса Чулпан Хаматова, за ролі у виставі "Горбачов" та у фільмі російського режисера Кирила Серебреннікова "Петрови в грипі", який показали у Каннах.

Крім Чулпан Хаматової, на премії відзначили лідерів дев'яти номінацій. Обличчя з екрану – телевізійний проект "Жіночий стендап", автор року – журналістка Катерина Гордєєва, відкриття року – шеф-кухар Катерина Альохіна, чоловік року – комік Євген Чебатков, режисер року – Кіра Коваленко, команда року – переможниці Європейської Олімпіади з інформатики Катерина Шиляєва та Аліса Гладченко, співачка року – Маніжа, актриса року – Ірина Старшенбаум, спортсменки року – Діна та Аріна Аверіни.

Новини по темі: Фортечна