Завантажити ще

Актриса "100 тисяч хвилин разом" Дар'я Рибак виходить заміж

Актриса
Фото: скріншот відео youtube.com

Актриса серіалу "100 тисяч хвилин разом" Дар'я Рибак виходить заміж. Ім'я обранця артистка не називає, проте зізналася, що її коханий пов'язаний із кіновиробництвом. Про це Дар'я розповіла в інтерв'ю "ЖВЛ".

- Я не те щоб його не показую... Він лінійний продюсер, теж працює в кіно. Але не любить публічність, тому в моєму Instagram з'являється лише зі спини, - поділилася актриса. - Саме серіал "100 тисяч хвилин разом" став знаковим у моєму особистому житті, тому що ми з ним познайомилися саме на цьому проэкті.

За словами дівчини, пропозицію руки та серця від коханого вона отримала у свій день народження, і вона була не зовсім романтичною.

- Він просто сказав мені "Вибач, будь ласка, я зараз без особливого подарунка, але в мене для тебе дещо є". Він дістав із кишені пластмасове кільце від якоїсь пляшки. Але для мене було важливо, щоб моя каблучка була саме українського виробництва, у мене були мої побажання щодо неї. Ось пройшов якийсь час до того моменту, поки я отримала ту саму каблучку, яку зараз уже ношу.

Дар'ї Рибак 33 роки. Українським глядачам вона відома як актриса серіалів "100 тисяч хвилин разом", "Папік", "Серце матері", "Сувенір з Одеси".

Раніше про заручини з коханим оголосила у соцмережах блогерка Софія Стужук. Дівчина сказала "так" бізнесмену з Латвії, з яким зустрічається понад 10 місяців.

Обличчя коханого Дар'я не показує Фото: instagram.com/dashiki_rybak

Обличчя коханого Дар'я не показує Фото: instagram.com/dashiki_rybak

Новини по темі: Актриса Весілля